• Rozumiemy, że opłacenie kursu jednocześnie dla dwóch lub trzech osób z jednego budżetu rodzinnego może być obciążające. Jeśli uczysz się u nas wraz z kimś z rodziny, oboje dostaniecie po 10% zniżki!

  Zniżkę tę mogą otrzymać uczęszczający do grup:

  • małżonkowie,
  • pary rodzic – dziecko, jeśli rodzic płaci za dziecko (osobiście albo z tego samego konta),
  • dwie osoby mające wspólny adres zameldowania i wspólnie opłacające kurs (np. rodzeństwo).
 • Zapłać za kilka miesięcy z góry, a lekcje będą znacznie tańsze! Jeśli opłacisz cały rok szkolny z góry – zapłacisz o 12% mniej! To tak, jakbyś ponad miesiąc chodził na lekcje za darmo!
  Jeśli chcesz naraz wydać mniej, możesz zapłacić tylko za 5 miesięcy i dostać 8% zniżki.

  Mamy dla ciebie zniżkę nawet, gdy płacisz za lekcje grupowe tylko za 2 miesiące z góry – w innych szkołach musisz zapłacić za dłuższy okres, aby skorzystać ze zniżki!

 • W tygodniu najpopularniejsze są lekcje zaczynające się o godzinie 16 i później. My jednak oferujemy także naukę w grupach przed południem (9.00, 11.00) oraz o 15.00.
  Jeśli chcesz uczyć się w tych wcześniejszych godzinach – dostaniesz aż 10% zniżki!
 • Uczysz się w naszej szkole? Masz znajomego, który też chciałby się uczyć angielskiego? Świetnie!

  Przyprowadź go do nas, a zarówno ty, jak i twój znajomy dostaniecie rabat – tobie zaoferujemy jednorazowy rabat w wysokości 60 zł, twój „podopieczny” otrzyma 20 zł rabatu przy trzech kolejnych wpłatach.

  Warunki uczestnictwa w programie – uczeń „patron” musi wcześniej chodzić do szkoły przynajmniej jeden pełny miesiąc i zapłacić przynajmniej za następny pełny miesiąc. Rabat zostaje udzielony w momencie, gdy uczeń „podopieczny” dokonuje wpłaty za pierwszy pełny miesiąc nauki.

  Jeśli ktoś spełnia warunki zarówno dla zniżki rodzinnej, jak i dla programu partnerskiego, może wybrać, z której z tych dwóch propozycji chce skorzystać. Sprawdź, co bardziej ci odpowiada!

 • Jeśli zdecydujesz się na najbardziej intensywny z naszych systemów nauki w grupie – trzy razy w tygodniu po dwie lekcje – za sam ten fakt zaoferujemy ci 10% zniżki!

  Warto zainwestować w szybkość!

 • Wszystkim uczniom, którzy wcześniej już uczyli się
  u nas i wracają na prowadzony przez nas kurs oferujemy zniżkę od wpisowego – aż 2/3 jego wysokości!

  Zamiast 30 zł zapłacą oni tylko 10 zł!