Metoda Callana

szkoła angielskiego katowice
 • Szybka i efektywna

  Zamiast 400-800 godzin nauki (jak w metodach tradycyjnych) – osiągniesz poziom egzaminu Cambridge First Certificate cztery razy szybciej. Rekord w metodzie Callana wynosi 87 godzin!
  Aż 95% studentów Metody Callana zdaje ten egzamin – średnia dla wszystkich metod wynosi ok. 70%!
 • Sprawdzona i wypróbowana

  Nie ma ryzyka – szkoły stosujące Metodę Callana działają na całym świecie już od ponad pół wieku i są ich setki. Największe firmy – IBM, FIAT, PIRELLI, OLIVETTI, PHILIPS – skutecznie korzystały z metody ucząc angielskiego swoich pracowników!
 • Trwałe efekty

  Dziesiątki powtórek, użycie słowa w wielu kontekstach, ciągłe wsparcie nauczyciela – w metodzie Callana nie zapomnisz tego, czego już się nauczyłeś. Rozwijaj swoje słownictwo przez używanie go, to pozwoli na najlepsze zapamiętanie materiału!
 • Odpowiednia dla każdego

  Metodą Callana może się uczyć każdy – niezależnie od wieku, narodowości czy stopnia zaawansowania. Nauka jest łatwa i przyjemna – bo naturalna, po prostu przez używanie języka!
 • Oszczędza czas uczniów

  Dzięki ciągłym powtórkom materiału w Metodzie Callana uczysz się najwięcej na lekcjach, mówiąc. Materiał utrwalamy w szkole, praca w domu staje się dodatkiem – nie obowiązkiem!
 • Naprawdę uczy mówić

  Chcesz się porozumiewać? Im więcej będziesz mówił, tym łatwiej Ci to przyjdzie. Metoda Callana to słuchanie i mówienie przez cały czas lekcji. Tylko ćwicząc mówienie skutecznie przełamiesz barierę strachu przed mówieniem.
 • Praktyczne umiejętności

  Szybkie tempo mówienia nauczyciela oswoi Cię z językiem, nie pozwoli zastanawiać się nad znaczeniami słów, nauczy mówić intuicyjnie. Przyzwyczaisz się bez trudu rozumieć swobodnie mówiącego obcokrajowca – twój angielski stanie się naturalny!
nauka angielskiego katowice

Unowocześniona nauka metodą Callana™

Od roku 2013 nauka Metodą Callana™ jest jeszcze prostsza i przyjemniejsza! Nowa szata graficzna, nowoczesne słownictwo, uproszczona nauka gramatyki – z nową wersją podręczników jest jeszc

Nauka angielskiego katowice

Metoda Callana niedawno obchodziła 50-lecie istnienia. Zaczęło się od małej szkoły we Włoszech, a teraz szkoły uczące tą metodą istnieją na wszystkich kontynentach! Nasza jest jedną z pierwszych w Pol

Jak działa metoda?

W metodzie Callana każdy uczy się tak, jak uczył się w dzieństwie swojego własnego języka – przez słuchanie, naśladowanie i powtarzanie. To najbardziej naturalny sposób!

Często zadawane pytania

Dowiedz się więcej o tym, jak wygląda nauka metodą Callana i czego się spodziewać na lekcjach.