Ceny naszych kursów zależą głównie od ilości godzin tygodniowo i wielkości grupy, którą wybierze student. Poniżej znajdziesz przykładowe ceny najpopularniejszych systemów nauki (w systemie równych opłat miesięcznych –patrz poniżej). Jeśli chcesz wiedzieć, ile dokładnie zapłacisz w Twoim konkretnym przypadku - w bardziej nietypowych trybach, lub chcesz poznać dokładną zniżkę – służymy bezpośrednią pomocą!


Cennik na rok szkolny 2019/2020:

Tygodniowy rozkład zajęć Grupa ekonomiczna (7-10 osób) Grupa komfortowa (4-7 osób)
2x w tygodniu po 2 lekcje (170 lekcji/rok) chwilowy brak oferty 315 zł/mies.
1x w tygodniu po 2 lekcje (85 lekcji/rok) chwilowy brak oferty 159 zł/mies. (tylko grupy kontynuujące naukę)
3x w tygodniu po 2 lekcje (ze zniżką 10%, 254 lekcje/rok)) chwilowy brak oferty 425 zł/mies.

speech_bubble_transparent_2x Zajęcia indywidualne:

Cena zajęć indywidualnych to 305 zł miesięcznie przy jednej godzinie lekcyjnej (50 min) zajęć tygodniowo (średnie płatność miesięczna przy cenie 84 zł za godzinę). Oczywiście liczba godzin jest do ustalenia indywidualnie - sami Państwo decydujecie, z jaką intensywnością chcecie się uczyć! Także dni i godziny są negocjowane indywidualnie!

Do zajęć indywidualnych na życzenie Studenta mogą dołączyć dodatkowo jeszcze nawet dwie osoby zgłoszone przez Studenta - wtedy koszt rozkłada się pomiędzy wszystkich trzech uczestników!

Zajęcia można z wyprzedzeniem przekładać i odrabiać, a nawet - wspólnie z lektorem - modyfikować program lekcji w zależności od potrzeb i preferencji Studenta! Prawdziwy komfort!

piggy_bank_2x Zaoszczędź 700 zł!
Atrakcyjne zniżki od powyższych sum pozwolą Ci dopasować płatności do swoich możliwości i oczekiwań. Pamiętaj, że możesz zaoszczędzić nawet do 700 zł rocznie!
piggy_bank_2x Zajęcia dla firm
Prosimy o kontakt z sekretariatem w celu skalkulowania oferty dla Państwa.

** Niniejszy cennik pełni funkcję informacyjną i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.