Prognoza długości nauki i nasza gwarancja

Ucząc się angielskiego, chcesz osiągnąć cel. Chcesz mówić, rozumieć, dać sobie radę za granicą albo w pracy, do której język jest Ci potrzebny. Nic więc dziwnego, że chcesz też wiedzieć, jak szybko uda Ci się ten cel osiągnąć.
Nic więc dziwnego, że chcesz też wiedzieć, jak szybko uda Ci się ten cel osiągnąć!

Większość szkół nie może podać Ci konkretnej informacji „jak długo”. Sukces w tradycyjnej metodzie zbyt mocno zależy od ucznia, od jego pracy w domu i motywacji. Nikt też nie zagwarantuje uczniowi takiego sukcesu – z tych samych powodów.

Nauka w Elsinore School of English daje taką możliwość! Ponieważ nasze metody bazują na pracy na lekcji , w naszej szkole to my odpowiadamy za nauczenie Cię języka!

Ściśle określimy liczbę godzin, które wystarczą do opanowania przez Ciebie języka w stopniu umożliwiającym Ci zdanie egzaminu Cambridge First Certificate. Udzielimy Ci także pisemnej gwarancji zabezpieczającej Twoje prawa. Jeśli nie zdasz egzaminu – będziemy dawać Ci bezpłatne lekcje aż do momentu osiągnięcia tego stopnia!

Jedyne, co jest konieczne, to obecność na zajęciach (niestety nieobecnych nie jesteśmy w stanie nauczyć) oraz zdanie się na lektorów, jeśli chodzi o liczbę potrzebnych powtórek materiału.

To my zadbamy o rezultaty!