Co mówią uczniowie?

7658074952_992cc1c915_h

 W naszej szkole systematycznie badamy, czy nasi studenci są zadowoleni z naszych starań. Anonimowe ankiety dają każdemu możliwość oceny naszej pracy, poziomu nauczania i organizacji szkoły. Dzięki Wam mamy pewność, że to, co robimy, jest nie tylko zgodne z regułami Metody Callana, ale również wysoko oceniane przez naszych klientów.

Dziękujemy wam wszystkim!

 

„Szkoła jest super. Uczyłam się dziewięć lat tradycyjną metodą i nic. Tutaj wreszcie zaczęłam mówić po angielsku!”
„Wielkie brawa dla wszystkich nauczycieli. Dobra robota!”
„Zaangażowanie, profesjonalizm, solidność. Chyba lepiej być nie może. A metodę Callana będę polecać wszystkim znajomym.”
„Zajęcia na bardzo wysokim poziomie. Grupy są naprawdę małe i nigdy nie przekraczają obiecanej liczby osób, a w praktyce są jeszcze mniejsze. Moi znajomi też uważają, że u was jest najwyższy poziom na Śląsku. Naprawdę polecam.”
„Rewelacja. Duży plus za darmowe przygotowanie do Cambridge First Certificate! Szkoła świetna zarówno w metodzie Callana, jak i w tłumaczeniu materiału do egzaminu. Fachowa kadra, aż miło się uczyć.”
„Byłam w paru szkołach Callana i dopiero u was się przekonałam, że Callan nie musi być nudny. W żadnej szkole się tak nie ubawiłam, jak u was, a przy tym angielski wchodzi do głowy nie wiadomo kiedy. Super zajęcia, świetna atmosfera.”
„Nic nie zmieniajcie! Oby tak dalej!”