Zapraszamy na nasze kursy letnie!

Jeśli spędzasz okres wakacyjny w mieście, wykorzystaj go w najlepszy możliwy sposób – na naukę angielskiego!

Nasze czterotygodniowe kursy dadzą Ci możliwość skorzystania z urlopu w dowolnym miesiącu bez straty lekcji. Dzięki wyjątkowo niskim, promocyjnym cenom – już od  9,50 zł za 50-minutową lekcję  – będziesz mógł pozwolić sobie na taką ilość zajęć, jaką uznasz za najwłaściwszą!

Nasza oferta umożliwi Ci dopasowanie trybu  zajęć do swoich potrzeb. Sprawdź poniżej! Zapraszamy!

Kurs 5×2
– od poniedziałku do piątku

          Zaskocz wszystkich szybkimi postępami w krótkim czasie! Postaw na intensywną, praktyczną naukę skoncentrowaną do maksimum w ciągu zaledwie kilku tygodni!

           Codzienne dwugodzinne zajęcia uwolnią Cię od konieczności douczania się w domu. Posługując się językiem każdego dnia szybko nabierzesz wprawy w mówieniu!

Czas trwania kursu: 40 lekcji.

Cena: 9,50 zł/ godz.

Kurs 3×2
– intensywność i wygoda

            Spotkania co drugi dzień nie obciążą aż tak Twojego grafiku, a jednocześnie pozwolą Ci skorzystać z takiej ilości zajęć, na jaką być może nie jesteś w stanie pozwolić sobie czasowo w ciągu roku.

           Udoskonalisz swoją angielszczyznę w błyskawicznym tempie, wypróbujesz w weekendy!

Czas trwania kursu: 24 lekcje.

Cena: 10 zł/ godz.

Kurs 2×2
– zobacz, na jak wiele Cię stać!

            Nie możesz zebrać się, żeby rozpocząć kurs w ciągu roku? Wciąż zbyt dużo innych zajęć? Nie wierzysz, że dasz radę?

            Zobacz, ile jesteś w stanie osiągnąć w ciągu zaledwie 16 godzin nauki Metodą Callana! Nie musisz rzucać wszystkiego, żeby poświęcić się nauce – wystarczy miesiąc wakacji, odpowiedni system, dobry nauczyciel i trochę motywacji. Zacznij, a potem będzie już tylko łatwiej!

Czas trwania kursu: 16 lekcji.

Cena: 10,50/ godz.

iStock_000019716260Large

Wielkość grup: 6 – 12 osób.

PROPONOWANE TERMINY:

06.07.2015 – 31.07.2015
03.08.2015 – 28.08.2015

Godziny do wyboru:

17.00 – 18.50; 19.00 – 20.50

 

 

 

 

 

Wolisz zajęcia indywidualne lub w mniejszej grupie? Także i dla Ciebie mamy ofertę promocyjną!

 

Za 69 zł za godzinę – zamiast regularnych 75 – możesz mieć zajęcia w grupie do 5 osób!

Sam wybierasz ilość godzin i skład grupy, a dni i pory ustalasz indywidualnie ze szkołą! W razie nieprzewidzianej sytuacji masz komfort przełożenia lekcji na inny termin!

Skontaktuj się z nami i ułóż swój własny plan zajęć na minimum miesiąc nauki!

Zapraszamy!